2016-06-30
INFORMACIJA apie ,,Polietileno plėvelės gamyba ir polietileno atliekų perdirbimas" poveikio aplinkai vertinimo atrankos išvadą Plačiau..


UAB "Somlita"
J. Matulaičio a. 5-27, Vilnius
Lietuva
Tel.: +370 5 2302 443
Faks.: +370 5 2302 444
El. paštas: info@somlita.lt

 

UAB „Somlita" polietileno plėvelių gamybos sektoriuje dirba nuo 1995 metų. Nuo pat įsteigimo įmonė kasmet ženkliai plečia savo gamybinius pajėgumus ir tai lėmė, kad  šiandien ji yra viena didžiausių ir moderniausių plastikinės produkcijos gamintojų, eksportuotojų bei plastikų pakuočių perdirbėjų Lietuvoje.

Eksplotuojamos modernios koekstruzinės 2-3-5 sluoksnių Itališkos linijos.

Rūpindamiesi mus supančia aplinka, daug dėmesio skiriame panaudotų plastikinių pakuočių tvarkymui. Tuo tikslu eksploatuojamos Vokiškos plovimo linijos.

Bendrovės sėkmę didele dalimi lėmė gerai apgalvota marketingo strategija. Tiesioginiai ilgalaikiai ryšiai su pagrindinių žaliavų (aukšto spaudimo polietileno) tiekėjais Rusijoje, Azerbaidžane bei aukštos kokybės linijinio polietileno, pigmentų, antioksidantų, stabilizatorių, kitų  priedų ir žaliavų gamintojais Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Belgijoje, Suomijoje.

Nuolatinis rinkos plėtimas: apie 1/4 produkcijos parduodama Lietuvoje, o ¾ - įvairiose Europos šalyse.
Nuolatinis gamybos modernizavimas, naujų medžiagų įsisavinimas.
Konkurencingos kainos ir pastovus dėmesys klientų poreikiams.

Čia dirbantys žmonės mato, kaip kompanija sparčiai vystosi, kaip planai, buvę idėjų lygyje, jų visų pastangomis įgyvendinami ir duoda apčiuopiamų rezultatų, kaip auga gamybos ir pardavimų apimtys, kuriamos naujos darbo vietos

Įmonėje daug dėmesio skiriama produkcijos kokybei - visa ji sertifikuota. Nuolatinę kokybės kontrolę atlieka akredituotos laboratorijos  Lietuvoje ir Švedijoje. Įdiegta  kokybės kontrolės sisema, šiuo metu vyksta sertifikacijos procesas pagal ISO 9001:2008

Naudojami matavimo prietaisai yra reguliariai metrologiškai tikrinami, o personalas nuolat kelia savo kvalifikaciją.

 

Sprendimas: UAB Interneto svetainiu dizainas